Кубок Англії: «Вовки» завершили перемогу над «Ліверпулем», коли «Арсенал» зіграв нічию «Манчестер Юнайтед».

Лідери Прем'єр-ліги залишають змагання після поразки від Моліне з рахунком 2-1

Нападник «Вовків» Рауль Хіменес відкрив рахунок у вигранні Кубка Англії проти «Ліверпуля».

скульптури у Великобританії

Кетрін Івілл/Getty Images

Вовки 2 Ліверпуль 1

Минулої ночі «Вовки» вигнали лідера Прем'єр-ліги «Ліверпуль» з Кубка Англії, і ще одна велика гра, схоже, впаде в четвертому раунді після того, як «Арсенал» виступив у парі з «Манчестер Юнайтед».

Це був вибір жеребкування, апетитне зіткнення між двома клубами, які вигравали Кубок Англії 25 разів. 13 перемог «канонірів» є рекордом, який вони намагатимуться захистити, коли приймають «Юнайтед» на «Еміратах» у вихідні 26-27 січня.

Дербі нічия

Це не єдина приваблива нічия четвертого туру: дербі лондонської Прем’єр-ліги між «Крістал Пелас» і «Тоттенхем» і протистояння на північному заході між «Манчестер Сіті» та «Бернлі».

«Барнет», єдина команда, яка не входить до ліги, що залишилася в змаганнях, зіграла внічию з командою Чемпіоншип «Брентфорд». З точки зору гламуру, це могло бути краще для команди північного Лондона, але вони подумають про свої шанси вийти до п’ятого раунду вперше в історії клубу.

Вовки перемагають

Нагородою «Вовків» за перемогу над «Ліверпулем» є поїздка, щоб зіграти з переможцем повторного матчу між «Шрусбері» та «Стоук», у якому вони будуть насолоджуватися після перемоги над «червоними», що підняла дух.

Рауль Хіменес вивів господарів вперед незадовго до перерви, накинувшись на помилку Джеймса Мілнера, який вистрілив у ворота Саймона Міньоле у ​​ворота гостей.

За іронією долі, Мілнер був одним із небагатьох досвідчених гравців у складі «Ліверпуля», де троє підлітків дебютували повністю.

Загалом менеджер Юрген Клопп зробив дев’ять змін у своєму стартовому складі, включаючи представлення голландського захисника Кі-Яни Ховера, який у 16 ​​років є третім наймолодшим дебютантом клубу.

Клоппу було все одно

Дівок Орігі зрівняв рахунок для гостей на початку другого тайму, але вже через чотири хвилини «Вовки» відновили перевагу громовим ударом Рубена Невеса.

У пекучому звинуваченні щодо того, чим став Кубок Англії для деяких клубів, Клопп відмітив поразку як незначну незручність у порівнянні з серйозним бізнесом у Прем’єр-лізі та Лізі чемпіонів.

Все добре, сказав він журналістам. Звичайно, ми не хочемо програвати футбольні матчі, але це не що інше.

Це не вразило колишнього форварда збірної Англії, який став телевізійним експертом Алана Ширера, хто твітнув : Я виховувався, спостерігаючи за тим, як Ліверпуль намагається виграти кожен трофей. Чому це має змінитися?