Кубок Райдера 2014: як вибудовуються команди, гравець за гравцем

Команда Європи є фаворитом у Gleneagles, але під керівництвом Тома Вотсона США не можна скидати з рахунків

Ян Поултер і співвітчизник Джастін Роуз

Що ж, Команда Європи є гарячим фаворитом, і було б несподівано, якщо вони не збережуть трофей, який вони тримали в такому драматичному стилі в Медіні два роки тому. Європейський гольф на стадії прогресу – останні три мейджори виграли європейці, а четверо європейців наразі входять у шістку найкращих у світі.

чи знайдено mh370

Але було б безглуздістю списувати шанси Сполучених Штатів. Сам факт того, що вони аутсайдери, зменшить тиск на американських гравців.

І хоча в команді США немає двох зірок – Тайгера Вудса та Дастіна Джонсона, останній не програв у Медіні, – у неї є гравці, які цього року дуже добре виступали на мажорних турнірах, наприклад Рікі Фаулер, який загалом потрапив у п’ятірку найкращих. чотири Majors у 2014 році та Бубба Уотсон, переможець US Masters.

Крім того, є досвід їхнього капітана Тома Вотсона, який очолював останній раз, коли США виграли Кубок Райдера на європейській землі в 1983 році.

Вирішальними можуть стати погодні умови. Якщо волога та вітряна погода все-таки настане, це має допомогти європейцям.

І хоча дехто думає, що Європа виграє з комфортом, варто мати на увазі, що Кубки Райдера, як правило, знижуються. В останніх 12 турнірах лише одне очко або менше розділяло команди сім разів.

Давайте подивимося на команди, крупним планом і в алфавітному порядку:

КОМАНДА ЄВРОПИ

Томас Бьорн :Датчанин грає у своєму третьому Кубку Райдера, але вперше з 2002 року. За останній рік він насолоджується ренесансом, і, якщо неділя ще близько, Бьорн повинен бути тим, на кого можна покластися принаймні половину очко - він не програв у двох попередніх одиночних матчах RC.

Джеймі Дональдсон : 38-річний валлієць дебютує в Кубку Райдера, закріпивши свій автоматичний відбір перемогою в Чеському Мастерс. Його шанс отримати Кубок Райдера з’явився наприкінці його кар’єри, але він у вищій формі, і його досвід означає, що його не варто дивуватися.

Віктор Дюбюіссон: Ще один дебютант Кубка Райдера, 24-річний француз, провів чудовий 2014 рік і потрапив у десятку найкращих місць на останніх двох Мейжорах. Він має гарний темперамент і повинен добре виступати.

Стівен Галлачер: Третій дебютант у збірній Європи та один із трьох уайлд-кард-піків капітана Пола МакГінлі (інші Поултер і Вествуд), 29-річний гравець останнім часом перебуває у хорошій формі. Він єдиний шотландець, який грає на цьогорічному турнірі, і хоча можна стверджувати, що це лише посилить тиск на нього, він має вражаючий рекорд у Гленіглзі, опублікувавши тут сім перших десяти місць.

Серхіо Гарсія: Іспанець досі не виграв Мейджор, але він був у чудовій формі в 2014 році, підштовхнувши Рорі Макілроя впритул, коли влітку він посів друге місце на Відкритому чемпіонаті Великобританії. Його форма в Кубку Райдера (він зіграв у шести з них і виграв 16 з 28 матчів) є великим позитивом для Європи.

Мартін Каймер: Крутий, як огірок, німець пробив 6-футовий удар, який закріпив драматичну перемогу Європи в Медіні два роки тому, і він є ключовим гравцем домашньої команди. Він чудово провів першу половину 2014 року, вигравши чемпіонат гравців у травні, а потім знищив поле на Відкритому чемпіонаті США.

Грем Макдауелл: Ольстерман бере участь у своєму четвертому поспіль Кубку Райдера, і він зарекомендував себе в команді Європи, вигравши п’ять і перемігши в два з дванадцяти матчів. Він каже, що не хоче грати в чотири м’ячі з колегою по зірці Північної Ірландії Рорі Макілроєм, але як Опікун Згідно з повідомленнями, вони, ймовірно, збережуть свою четвірку.

Пол Макгінлі (неграючий капітан): Ірландець тричі грав за Європу в Кубку Райдера, і тричі Європа вигравала – і, більше того, у 2002 році він був тим, хто пробив переможний удар. До його честі, він сказав, що США не слід недооцінювати: з Макгінлі на чолі, не повинно бути небезпеки надмірної довіри до європейського табору.

Рорі Макілрой: Він приходить сюди у чудовій формі, вигравши останні два мейджори та чотири турніри за останні п’ять місяців. Але чи зможе перший номер світу продовжувати творити магію в Гленіглз у матчах? Немає жодних причин, чому він цього не зробив, і за останні кілька місяців він показав, що чудово справляється з тиском.

Ян Поултер: Його гра просто виходить на більш високий рівень, коли він бере участь у Кубку Райдера. Він виграв 12 зі своїх 15 матчів на турнірі - і його рекорд в одиночному розряді - бездоганно зіграні чотири, чотири перемоги. Людина, з якою жоден американець не захоче зустрітися в неділю.

Джастін Роуз: Ще один європеєць із чудовим рекордом Кубка Райдера – він виграв шість із дев’яти матчів, які він грав, і два з двох у одиночному розряді. Цьогорічний переможець Scottish Open – і нинішній шостий номер світу – є ще одним асом у європейській колоді.

Екстрасенс Сара Мадлен Макканн передбачення

Генрік Стенсон: Швед грає у своєму третьому Кубку Райдера, але першому з 2008 року. Хоча він пробив переможний удар у 2006 році, його загальний рекорд у змаганнях не дуже великий, лише дві перемоги в семи матчах. Але з чотирма кращими фінішами в останніх шести мейжорах цього разу йому повинно бути краще.

Лі Вествуд: Граючи в своєму дев’ятому Кубку Райдера, а також з його досвідом і солідним послужним списком у змаганнях (він виграв 18 і вдвічі виграв шість зі своїх 37 матчів), не дивно, що «Весті» був одним із трьох уайлд-карт капітана Макгінлі.

КОМАНДА США

Кіган Бредлі: 28-річний гравець дуже добре виступив у 2012 році – його єдиний попередній Кубок Райдера – вигравши три з чотирьох своїх матчів і лише програвши Рорі Макілрою в одиночному розряді. Неважко зрозуміти, чому він є одним із трьох уайлд-карт капітана Тома Уотсона.

Рікі Фаулер: Цього року він був у чудовій формі на Мейджорс, хоча він не виграв жодного матчу в своєму єдиному попередньому Кубку Райдера в 2010 році. Проте він фінішував третім у WGC-Accenture Match Play на початку цього року, і американці будуть розраховуючи на те, що він набирає очки.

Джим Фурик: Цього року ветеран отримав величезні результати на мажорних турнірах, помістивши п’ятірку найкращих як на Відкритому чемпіонаті Великобританії, так і на USPGA, завдяки чому він піднявся на четверте місце у світовому рейтингу. Це буде його дев’ятий виступ у Кубку Райдера поспіль, але його рекорд у 37 відсотків загальної кількості виграних очок розчаровує, враховуючи його талант, і він програв Серхіо Гарсії у фінальному одиночному розряді в Медіні в 2012 році, пропустивши 6 футів номінального удару.

Зак Джонсон: 38-річний футболіст грає в своєму четвертому Кубку Райдера. У нього досить непогані результати в турнірі, вигравши шість з 11 попередніх матчів, і він добре втримався, щоб перемогти Грема Макдауелла в одиночному розряді в Медіні. Швидше за все, знову стане жорстким суперником.

Метт Кучар: «Куч» грав у двох останніх Кубку Райдера, набравши чотири очки в семи матчах. Можливо, він не той чоловік, на якого можна покладатися в одиночному розряді останнього дня – він програв Ієну Поултеру п’ять і чотири у 2010 році і Лі Вествуду три і два в Медіні два роки тому.

Хантер Махан: Він грав у двох попередніх розіграшах Кубка Райдера, але краще виступив у розряді чотирьох м’ячів і четвірках, ніж в одиночному розряді, де він програв і скоротив свої два матчі вдвічі. Уайлд-кард вибір капітана Тома Вотсона.

Філ Мікельсон: «Лівша» грає у своєму рекордному десятому Кубку Райдера поспіль, але про його статистику в цьому турнірі насправді не варто писати: в одиночному розряді, четвірках і чотирьох м’ячах він програв більше матчів, ніж виграв. Що хвилює США, він також програв п’ять зі своїх останніх шести одиночних матчів останнього дня.

Патрік Рід: 24-річний техасець дебютує в Кубку Райдера. Цього року він виграв два турніри PGA – що допомогло йому автоматично пройти кваліфікацію – але на своєму попередньому турнірі з матчевими змаганнями він зайняв лише 17-е місце, і його відсутність досвіду могла зарахувати проти нього.

Вебб Сімпсон: 29-річний футболіст, обраний Томом Уотсоном, отримав дві перемоги і дві програв у своєму єдиному попередньому Кубку Райдера в Медіні в 2012 році. Ці дві перемоги були з Буббою Уотсоном і, безсумнівно, капітаном Томом Вотсоном. спробує зібрати пару знову в Гленіглз.

Джордан Шпіт: 21-річний гравець - ще один новачок Кубка Райдера. Цього року він зайняв друге місце на US Masters, але він ще один, чия відносна відсутність досвіду гри в матчі могла б зарахувати проти нього.

заробітна плата судді Верховного суду

Джиммі Уокер: 35-річний гравець провів хороший рік у турі PGA, вигравши три турніри, але тут він на новому місці – це його перший Кубок Райдера.

Бубба Уотсон: Він грає в своєму третьому Кубку Райдера після того, як його друга перемога на «Мастерс» у США за три роки допомогла йому піднятися на вершину турнірної таблиці. У нього 50-відсотковий набір очок у РК, але він програв у одиночному розряді як у 2010, так і в 2012 роках.

Том Уотсон (неграючий капітан): Легенда гольфу, яка має чудовий рекорд Кубка Райдера як гравець, так і капітан. Йому також подобається це в Шотландії: чотири з його п’яти перемог на Відкритому чемпіонаті Великобританії прийшли сюди, а в 2009 році він був дуже близький до перемоги на шостому відкритому чемпіонаті Тернберрі у віці 59 років. Зараз йому 65 років, він є найстарішим капітаном Кубка Райдера всіх часів, але його великий досвід може бути тільки плюсом.